logo
 
 


Twoje położenie: Strona główna / Zespół AR Małgorzata Grzelak

Małgorzata Grzelak

Nazwa Firmy    Pracownia Haftu Artystycznego

Opis działalności

Pracownia Haftu Artystycznego w Poznaniu mieści się przy ul. Kilińskiego 11/1 i istnieje od 1980 roku. Małgorzata Grzelak właściciel firmy pracuje w swoim zawodzie od 1973 roku. Od 1981 roku Pani Grzelak należy do Cechu Rzemiosł Włókienniczych Firma ma zaszczyt zaoferować Państwu piękne wyroby hafciarstwa wykonane z najwyższej jakości materiałów dostępnych na świecie.
Pracownia zajmuje się haftowaniem i renowacją starych zabytkowych dzieł jak:
- sztandarów,
- chorągwi,
- antypedii,
- obrazów,
- ornatów, kap, stuł, dalmatyk,
- baldachimów,
- proporcy,
- ksiąg, herbarzy i.t.d.

Przez ponad dwadzieścia lat firma wypracowała kilka unikalnych technik haftu gwarantujących wysoką wytrzymałość mechaniczną, długą żywotność, odporność na światło słoneczne, wilgoć oraz na generalne warunki oczekiwane dla produktów tego typu. Są to wyroby NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI jakiej nie można łatwo znaleźć gdzie indziej.
Dużą satysfakcję Pani Małgorzacie Grzelak właścicielce firmy sprawia fakt, iż klienci często wracają do firmy i ponawiają zamówienia oraz rekomendują jej dzieła wśród swoich bliskich i znajomych.
Pracownia Haftu Artystycznego głównie otrzymuje zamówienia z organizacji publicznych; wojska, policji, straży pożarnej, kopalni, wyższych uczelni, szkół oraz kościołów, zrzeszeń i innych zleceniodawców.
Wyroby wykonywane są indywidualnie, dokładnie według opisu klienta lub na wzór uszkodzonego wyrobu wymagającego odnowienia – tak, że wyrób wygląda dokładnie tak samo jak stary oryginał wyglądał przed laty.

Firma swoje dzieła ręcznego haftu artystycznego prezentuje w kraju i w świecie. Bierze udział w wystawach i targach w Polsce a także w Hiszpanii, Francji, Holandii, Niemczech, gdzie reprezentuje Wielkopolską Izbę Rzemieślniczą w Poznaniu. W Polsce od wielu lat robi pokazy na Targach Poznańskich, konserwacji w Toruniu, dewocjonaliach w Kielcach, rzemieślniczych w Warszawie, Jarmarku Świętojańskim,  festynach w Sielinku, Opalenicy, Nowym Tomyslu i wielu innych miastach.

Zachęcamy Państwa do skontaktowania się z nami, abyśmy mogli razem przygotować i omówić projekt nowego wyrobu, wstępny koszt oraz  ustalić termin wykonania. Im więcej informacji otrzymamy, tym dokładniejsze będą nasze szacunki oraz końcowy wyrób będzie bliższy oczekiwaniom. My nie zostawiamy niczego przypadkowi. Każdy szczegół będzie dopracowany z wielką starannością.
W sprawach nowych zleceń proszę o przygotowanie jak największej ilości szczegółów pomocnych w ocenie kosztów oraz terminów. Ręcznie robione rysunki oraz zdjęcia pokazujące szczegóły są czasem niezbędne. Wszystkie materiały i zapytania proszę wysyłać pocztą elektroniczną na adres poniżej.

Osiągnięcia / Nagrody / Wyróżnienia 

Tytuł Mistrza Rzemiosł Artystycznych - zobacz galerię
Brązowa, srebrna i złota odznaka Rzemiosła,

Medal Edukacji Narodowej,
Srebrny medal imienia Jana Kilińskiego za zasługi dla rzemiosła polskiego,
Złoty Laur  małej i średniej przedsiębiorczości - zobacz galerię
Medal PRO OPERE POLITISSIMA ARTE PERFECTO - zobacz galerię

Prace

zobacz galerię

Kontakt 

61-531 Poznań
ul. Kilińskiego 11/1
tel. +48 61 833 51 74
tel. 0 501 785 670
tel. 0 509 431 660
hafciarstwo@poczta.onet.pl
http://www.pha.poznan.pl/


© Wszelkie prawa zastrzeżone Wielkopolska Izba Rzemieślnicza w Poznaniu  2003 - 2024 r. Serwery dedykowane